Audyt COVID-19

Rada Ministrów dnia 2 maja 2020 r. wydała rozporządzenie wskazujące nakazy oraz zakazy w związku z wystąpieniem stanu epidemii. Główny Inspektor Pracy, przy współpracy z CIOP zalecają stworzenie planu bezpieczeństwa i ochrony zdrowia osób pracujących w czasie epidemii COVID-19. Oczywiste jest, że nie każdy pracodawca czy przedsiębiorca ma czas, na podjęcie odpowiednich kroków, aby zmniejszyć zagrożenie w swoim zakładzie pracy, oraz co zrobić, żeby zapewnić komfort bezpiecznej pracy.

Pewnie zastanawiasz się teraz:

  • czy potrafiłbyś wykonać samodzielnie plan bezpieczeństwa i ochrony zdrowia osób pracujących w czasie epidemii COVID-19?
  • Nie wiesz, jak sobie poradzić z tym tematem?
  • Nie wiesz jakie kroki podjąć, aby zapewnić maksymalną ochronę swoim pracownikom?

Zespół naszych specjalistów przygotuje indywidualny i dostosowany do potrzeb Twojej firmy plan działań. Dzięki naszemu wsparciu dowiesz się, jakie przedsięwzięcia należy podjąć, aby zapewnić pracownikom bezpieczeństwo i higienę pracy na wymaganym poziomie. Oferujemy Twojej firmie usługę w formie audytu dotyczącego bezpieczeństwa i ochrony zdrowia osób pracujących w czasie epidemii COVID- 19 zgodnie z obowiązującymi wymogami.

Możemy Cię zapewnić, że nasze działania będą wykonane z zachowaniem najwyższych środków ostrożności, dając tym samym przykład, że warto chronić siebie i innych przed zarażeniem wirusem. Proponowane przez naszych ekspertów działania zwiększą skuteczność ochrony Twojej firmy przed konsekwencjami administracyjnymi i finansowymi nakładanymi przez instytucje kontrolne.

Cena usługi będzie indywidualnie dopasowana do Twoich potrzeb.

Skontaktuj się z Nami

Biuro
e-mail: biuro@cst.olsztyn.pl

Główny Specjalista ds. BHP i P.Poż.
Michał Rudziński
e-mail: m.rudzinski@cst.olsztyn.pl
Tel.: +48 733-931-130