Wysokość pensji brutto pracownika
  Nazwa stanowiska pracy
  Adres e-mail, na który mamy przesłać ofertę.
  Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu obsługi zgłoszenia, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych.

  Rekrutacja Pracowników

  HR / Rekrutacja

  CST Consulting

  hr rekrutacja

  Świadczymy usługi w zakresie outsourcingu projektów i zadań z obszaru HR. Przejmujemy zadania związane z procesami zarządzania  ludźmi w organizacji i realizujemy je w sposób efektywny, przyjazny i dostosowany do potrzeb Zleceniodawcy.

  Korzyści dla Klienta

  • oszczędzamy Państwa czas i wysiłek – terminowo przeprowadzając w sposób profesjonalny lokalizację i selekcję najlepszych Kandydatów.
  • jesteśmy efektywni i skuteczni – rekomendujemy Kandydatów, których kompetencje i cechy osobowościowe są w pełni dopasowane do kultury organizacji i wyzwań przed nimi stawianych. Tylko takie podejście może gwarantować długotrwały sukces,
  • działamy profesjonalnie – poprzez właściwe zrozumienie specyfiki branży, roli pracowników i wymagań na konkretnych stanowiskach, w sposób odpowiedzialny reprezentujemy Klienta wobec Kandydatów,
  • dbamy o kształtowanie pozytywnego wizerunku Państwa organizacji na rynku pracodawców,
  • działamy etycznie i poufnie –  zapewniamy całkowitą dyskrecję zarówno wobec Klientów, jak i Kandydatów,
  • wnosimy wartość dodaną – obserwujemy i badamy rynek, dzięki czemu jesteśmy w stanie dodatkowo informować Klienta o doświadczonych, potencjalnych Kandydatach pojawiających się na rynku pracy,

  Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:

  Asystent ds. BHP

  Opis stanowiska:

  1. Wsparcie Inspektora ds. BHP przy wykonywaniu następujących czynności:

  • tworzenie instrukcji BHP,
  • kontrola przestrzegania zasad i przepisów BHP w zakładach,
  • przeprowadzanie szkoleń z obszaru BHP dla pracowników,
  • praca nad instrukcjami oraz procedurami z zakresu bezpieczeństwa pracy
  • przegląd warunków pracy w zakresie BHP.

  2. Obsługa korespondencji.

  3. Wprowadzanie danych do systemu.

  4. Wsparcie pozostałych współpracowników firmy w bieżących działaniach.

  Wymagania:

  1. Wykształcenie techniczne ukierunkowane na BHP.

  2. Ukierunkowanie na rozwój zawodowy oraz dokładność i precyzja przy wykonywaniu powierzonych zadań.

  3. Bardzo dobra organizacja pracy oraz wielozadaniowość.

  4. Umiejętność posługiwania się programami pakietu MS Office.

  Oferujemy:

  1. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  2. Rozwój zawodowy.

  3. Pracę w profesjonalnym i przyjaznym zespole.

  4. Możliwość awansu.

  Prosimy o dołączenie do aplikacji poniższej klauzuli:
  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CST Consulting Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

  Osoby zainteresowane wzięciem udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy o dołączenie również poniższej klauzuli:
  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CST Consulting Sp. z o.o. w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

  Zapewniamy, iż zapoznamy się z każdą aplikacją, a wybrane osoby zaprosimy na rozmowę rekrutacyjną.

  Aplikuj na stanowisko Asystent ds. BHP

   Informujemy, że Administratorem powyższych danych osobowych jest CST Consulting Sp. z o.o. wpisana do Rejestru Przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla miasta Olsztyna, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000547242 ; NIP: 739-387-34-43; Regon: 360967602. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu poprawnej obsługi klienta. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych.

   Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu obsługi zgłoszenia, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych.
   Wyrażam zgodę na otrzymywanie korespondencji, informacji handlowych oraz materiałów marketingowych od firmy CST Consulting Sp. z o.o. wpisana do Rejestru Przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla miasta Olsztyna, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000547242 ; NIP: 739-387-34-43; Regon: 360967602, na mój adres pocztowy lub e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz 1204), oraz telefonicznie.
   Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

   Nie znalazłeś oferty dla siebie?

   Dodaj CV do Naszej bazy
    Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu obsługi zgłoszenia, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych.

    Aktualności